BİZ KİMİZ?
 
Radyoculuk anlayışına yeni bir bakış açısı kazandırmak adına 2006 senesinde yayınlarına umutla başlayan RadyoDalgaSesleri bu gün sizlere DalgaSesleri farkıyla seslenmekte.

 

Kurulduğu günden bu güne kesintisiz ve kaliteli yayınlarıyla internet radyoculuğunda digital yayın kalitesiyle dinleyicilerine ulaşmanın haklı gurunı yaşamaktayız.

 

Klasik cümlelerle değil de, sizden biri olarak yazmak gerekirse;

 

İçinizden birileri bu radyoyu sizin sesiniz olabilmek adına kurdu.Sevgi merkezli düşündü.Ailenizin radyosu olmayı hedefledi,hayatın yükünü müzikle hafifletmeye çalıştı,dürüstlüğü hedef bildi,herşeyden önemliside günümüz radyoculuk anlayışını yıkarak Canlı Yayın kuşaklarında en çok ihtayacınız olan paylaşımı ön planda
düşündü.

 

Unutulmaya yüz tutmuş gelenek ve göreneklerimize sahip çıkan,değerlerimizin hiçe sayılmaya çalışıldığı bir dönemde,buna baş kaldıran bir amaca hizmet doğrultusunda,Türk örf, adet,inançlarını ayakta tutmayı amaç edindik.

 

Radyo sevenleriyle vardır.Radyo DalgaSesleri'nde görev alan tüm arkadaşlarımız işlerini en güzel, en doğru en faydalı şekilde GÖNÜLLÜ olarak yapmaktadırlar. Bu bağlamda karşılık beklemeden yapılan bu güzellik karşısında siz sevdiklerimizden tek beklentimiz eğer bizimle bu yola devam edecekseniz, sevdiklerinizide bu güzellikten haberdar etmenizdir.

 

Yola Devam...Başarı bizi bekliyor...

 

Mirage ( Özlem AYRAL ) & Mehmet POLAT

İLETİŞİM
2006@Tüm Hakları saklıdır, Radyo DalgaSesleri ( Tasarım Özlem AYRAL )